Booking.com

Pomysły na niskobudżetową majówkę

100%x280

Gdzie spędzacie majówkę? Opcji jest tak wiele jak duża jest Twoja wyobraźnia. W Polsce popularnością cieszą się przede wszystkim wyjazdy w góry lub nad morze oraz wyjazdy na grille i ogniska. Ci, którzy chcą spędzić czas za granicą śledzą oferty tanich linii lotniczych. Okazuje się, że taki wyjazd nie musi być kosztowny. Sprawdź, gdzie polecieć za niewielkie pieniądze z tanimi liniami lotniczymi.

Nie korzystaj z trendów

Pytając wiele osób na temat tego do jakiego miasta warto pojechać na krótki urlop to zwykle padają te same odpowiedzi. Najpopularniejszymi miastami są Rzym, Paryż, Berlin, Praga. Zdecydowanie są to piękne miejsce i wieloma atrakcjami i zabytkami. Może jednak w tym roku wybrać coś innego?


Booking.com

 

Lataj tanio

Tanie linie lotnicze w czasie majówki często oferują turystom tanie loty do miast, gdzie majowy weekend można spędzić niesamowicie. Wystarczy dokładnie śledzić oferty i śpieszyć się z rezerwacją biletów. Okazuje się, że za małe pieniądze można polecieć w takie miejsca jak Bratysława, Taliin lub greckie wyspy. Sprawdź popularne kierunki, które nie obciążą strasznie Twojego budżetu:

Bratysława

Miasto to jest idealne na weekendowy wypad. Malownicza, mała starówka zachwyca wielu turystów. Z pewnością zrelaksujesz się tu w okolicznej kawiarni, których jest naprawdę sporo, a okoliczne atrakcje zapewnią Ci rozrywkę na resztę dnia. Nie masz pomysłu na majówkę. Skuś się na Bratysławę.

Londyn

O popularności Londynu nie trzeba nic mówić. Jest to miasto idealne na kilkudniowy wyjazd. Atrakcyjność tego miasta potęguje fakt, że loty do Wielkiej Brytanii potrafią być bardzo niskie. Jeśli lubisz za dnia zwiedzać zabytki, a wieczorem zaznać nocnego życia w miejscowych pubach to Londyn jest idealny.

Bolonia

Włochy kojarzą się turystom przede wszystkim z Rzym, Mediolanem i Wenecją. Może tym razem wybrać inny kierunek? Bolonia zachwyca wszystkich swoimi zabytkami. Majówka w tym miejscu z pewnością zapadnie każdemu w pamięć. Istotny jest pewien szczegół. Bolonia w porównaniu z innymi włoskimi miastami jest zdecydowanie tańsza.

Tallin

Estonia z roku na rok cieszy się co raz większym uznaniem wśród turystów. Tallin najlepiej zachowane średniowieczne miasto w Europie. Specyfika tego miasta sprawia, że po kilku spędzonych tam dniach będziesz chciał wracać. Tallin to z pewnością oryginalny pomysł na weekend.

Budapeszt

Weekend na Węgrzech może być cudowny. W Budapeszcie każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Polacy cieszą się tutaj dużym szacunkiem. Wiele zabytków i atrakcji oraz niskie ceny sprawiają, że Budapeszt to idealna opcja na wyjazd.

Porto

To portugalskie miasto należy do jednych z najbardziej urokliwych w Europie. Pensjonaty są tanie i bardzo schludne. Będąc tam nie zapomnij o skosztowaniu świetnych win.

Jak widać opcji na majówkę jest bardzo wiele. Nawet za niewielkie pieniądze można spędzić niesamowicie czas, poznać kulturę innego kraju i cieszyć się z oferowanych atrakcji. Jeśli więc dalej nie masz pomysłu skorzystaj z naszej sugestii.

Szukasz najlepszego ubezpieczenia? Skontaktuj się z ekspertami SuperUbezpieczenia.pl, którzy porównają i znajdą dla Ciebie ubezpieczenie, które spełni Twoje oczekiwania. Po więcej szczegółów wejdź na www.superubezpieczenia.pl lub zadzwoń 720 221 221.

Źródło:www.podroze.onet.pl

|