Booking.com

Jesienny wyjazd z rodziną lub znajomymi!

100%x280

Jesień jest piękną porą roku ze względu na wiele kontrastów, które towarzyszą nam z nią. Jesienny wyjazd z rodziną lub znajomymi może okazać się niezapomnianą przygodą, a w Polsce jest bardzo dużo ciekawych miejsc, które warto zobaczyć własnie tą, a nie inną porą roku!

Dzień się skraca, noc wydłuża… Jednakże nie musimy rezygnować z ciekawych wyjazdów, które właśnie tą porą roku czyli – Jesienią są magiczne. Kolory czerwieni, żółci, pomarańczy dominują na dworze. Warto odwiedzić miejsca, które jesienią nabierają pięknych kolorów.

1. Bieszczady

Jest to idealne miejsce do wyciszenia się, zrelaksowania. Góry są pewnego rodzaju miejscem gdzie możemy oderwać się od dnia codziennego i zapomnieć na chwilę o problemach, pracy itd. Dodatkowo w okresie września-października możemy spotkać wiele jeleni, którym wtedy przypada rykowisko, to czas kiedy samce zabiegają o łanie

Bieszczady! ??

A post shared by Agnieszka Dąbrowska (@jemkrem) on

Bieszczady ?

A post shared by Agnieszka Dąbrowska (@jemkrem) on

2. Bory Tucholskie

Miejsce te jest piękne o każdej porze roku, jednakże właśnie jesienią zobaczymy piękne kontrasty jesiennych liści oraz jest to idealny raj dla grzybiarzy. Aż 1 na 10 grzybów znaleziony w tych lasach może zagościć na twoim talerzu! Miejsce jest to idealne na jesienny wyjazd z rodziną bądź znajomymi aby zaobserwować naturalne piękno Polski.

3. Szczawnica

Przed ochłodzeniem warto zadbać o swoje zdrowie i odpocząć przy lekkim klimacie, a co najważniejsze zdrojowym. Szczawnica wpisuje się idealnie w te założenia, a na dodatek możemy przespacerować się pięknymi ulicami oraz wejść na Palenicę lub Trzy Korony jeżeli twoja kondycja nie pozwala na zbyt duży wysiłek fizyczny.

#jesiennie#zlotapolskajesien #szczawnica? #

A post shared by Agata Leśniak (@a._em_) on

 

źródło: https://www.skyscanner.pl/

|