Booking.com

Rodzina podróżująca po świecie całkowicie za darmo!

100%x280

Dla wielu osób narodziny dzieci są przyczyną zaprzestania podróżowania na świecie. Jak się okazuje jest to jednak możliwe, co udowadnia mnóstwo podróżników, a nawet całkowicie za darmo! Istnieje bowiem rodzina podróżująca po świecie całkowicie za darmo. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj ten artykuł.

Pedro Pla i Grace Cheng wraz z dwójką swoich małych dzieci od 15 stycznia 2017 roku są w ciągłej podróży. Od tamtej pory udało im się już odwiedzić m.in.: Kenię, Tanzanię, RPA, Brazylię, Argentynę, Kolumbię, Dominikanę, Bahamy, Szwajcarię, Hiszpanię, Wielką Brytanię, Finlandię, Stany Zjednoczone i Kanadę. W planach mają również w najbliższym czasie odwiedzić kraje azjatyckie. Wiele osób pewnie myśli, że to nic szczególnego odwiedzenie tylu krajów w tak krótkim czasie. Jest jednak coś szczególnego w ich podróżach. Latają oni samolotem biznes klasą i to całkowicie za darmo!Booking.com

Rodzina podróżująca po świecie całkowicie za darmo – jak to osiągnęli?

Swój sukces zawdzięczają przede wszystkim swojej systematyczności i umiejętności korzystania z promocji. Przez kilka lat zbierali promocyjne mile, korzystając z kart kredytowych oraz biorąc udział w programach lojalnościowych. Za każde zakupy, małe czy duże płacili kartą, dzięki czemu na ich konto wpływały dodatkowe mile. Dodatkowo dostawali punkty za liczne współprace polegające na udostępnianiu linków do serwisów swoich partnerów. Te działania pozwoliły im uzbierać aż milion mil, które postanowili wymienić na bilety lotnicze. Łączna wartość biletów to 54 tys. dol. (ponad 200 tys. zł). Co ciekawe, rodzinę byłoby stać odbyć podróż na własny rachunek. Woleli jednak skorzystać z dostępnych promocji.

Żródło: turystyka.wp.pl

|